Kontakt:

Phormula KS-4 Knock Detection Equipment

Miło nam poinformować, iż już posiadamy w naszym warsztacie nowe profesjonalne urządzenie do nasłuchu spalania stukowego Phormula KS-4 Gdyby ktoś był zainteresowany obsłuchaniem swego silnika to zapraszam. http://www.phormula.co.uk/knockmonitor-ks-4.aspx

 

Galeria

Pomiary AFR

W naszej firmie istnieje mozliwość dokonania pomiarów AFR czyli prawidłowości mieszanki paliwowopowietrznej dostarczanej do silnika. Pomiar dokonywany jest przy pomocy sondy szerokopasmowej firmy Innovate LC1, Pomiaru możemy dokonać podczas pomiarów na hamowni lub na drodze.

więcej >>>


Strojenie MegaSquirt I,II

MegaSquirt to jeden z najtańszych i najbardziej popularnych komputerów stand alone DIY czyli do samodzielnego montażu dostepny na polskim jak i zagranicznych rynkach. Zajmujemy się składaniem od podstaw, przerabianiem, montażem i strojeniem tego urzadzenia.

więcej >>>


Strojenie Ecumaster EMU, DET3, DET2

Nasza firma od kilku lat zajmuje się profesjonalnym montażem i strojeniem urządzeń firmy ECUMASTER. Jesteśmy w stałym kontakcje z firmą, dzieki czemu wpływamy bezpośrednio na rozwój urzadzenia oraz mamy dostęp do najnowszych urządzeń po atrakcyjnych cenach. Dzieki posiadanym urządzeniom diagnostycznym jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę elementów sterowania silnikiem a co za tym idzie czas montażu i strojenia znacznie się skraca.

więcej >>>


Copyright ZibiSoft (Pruszków, Warszawa, Błonie, Grodzisk Mazowiecki)