Kontakt:

BMW E61 525D 163KM -> 222KM

Dziś przyjechało do Nas BMW E61 525D wersja 177KM z obciętą mocą na 163KM oraz automatyczną skrzynią biegów. W aucie nadal sprawny DPF i EGR. Niestety pogoda nie pozwoliła na zrobienie testów drogowych ale po wykresie widać, że jest bardzo odczuwalny przyrost momentu i mocy.

więcej >>>


Audi A1 1.2TFSI

Audi A1 1.2 TFSI o mocy katalogowo 86KM i 160Nm. Ten egzemplarz pokazał seryjnie 106KM i 177Nm. W A1 był limiter prędkości do 180km/h dlatego pierwszy pomiar kończy się na okolicach 5800obr/min. Po modyfikacji 125KM i 215Nm bez limitera prędkości. Chyba będzie już dawać radę i radość z jazdy

więcej >>>


Passat CC 2.0TDi CR 140KM - chiptuning

Passat CC 2.0TDi CR 140KM - na seryjnym oprogramowaniu pokazał 134KM i 330Nm, modyfikacja na 187KM i 400Nm. W aucie nadal jest DPF.

więcej >>>


Wykresy

Wykresy aut przez nas modyfikowanych elektronicznie.

więcej >>>


Serwis DPF/FAP

Nasz firma zajmuje się również serwisowaniem filtrów cząstek stałych w silnikach diesla. Usługa polega na diagnostyce oraz wypalaniu serwisowym układów DPF/FAP a gdy jest to już nie mozliwe na czyszczeniu układu przy pomocy specjalnych środków myjących. 

więcej >>>


Chiptuning

Wychodząć na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadzilismy do naszej oferty chiptuning czyli modyfikację elektroniczną fabrycznych map w sterownikach silników.

więcej >>>


Wyłączenie EGR

Masz problem z zaworem EGR?
Zaślepiłeś zawór i pojawiła się kontrolka CHECK ENGINE!!!

To już nie problem.

Zapraszamy na programowe wyłączenie zaworu EGR w Twoim aucie. Już nigdy nie będziesz miał problemu z zaworem, nie będziesz musiał go czyścić co jakiś czas.

więcej >>>


Modyfikacje dawki startowej TDI

Masz problem z rozruchem swojego TDI gdy silnik jest ciepły?

Długo musisz kręcić aby zapalił?

Nie ma problemu!!! Naprawimy Twoje TDI
Zapraszam na korektę dawki startowej w silnikach TDI.

więcej >>>


Copyright ZibiSoft (Pruszków, Warszawa, Błonie, Grodzisk Mazowiecki)